Keresés

Részletes keresés

peterch Creative Commons License 2006-12-06 18:36:00 15
Udv Caterina! Nekem meg 1950-ben epult a hazam, a teglak ha jol tudom nagymeretuek voltak, kb 15cm szelesek. A ti esetetekben valasszatok az 50x30x5mm-es idomot, hosszabb felevel allitva. Tisztelettel Peter.
A hozzászólás:
caterina3 Creative Commons License 2006-12-06 18:21:57 12

Kedves Péter!

 

Milyen vastag falnál jártál el így? Azért kérdem, mert nálunk ez a válaszfal kb. 8-9 cm vastag. Akkor, ha jól értem, gyakorlatilag két oldalról a teljes vastagságot átfogta a két L idom? Magasságban eltoltad őket egymáshoz képest egy kicsit, hogy elférjenek, vagy hogy oldottad meg?

 

Üdv:

Caterina

Előzmény:
peterch Creative Commons License 2006-12-06 18:13:04 9
Udv Caterina! Igen jol ertetted. De a profilt mind a ket oldalrol tettem. Tisztelettel Peter.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!