Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 2006-12-06 18:35:50 14
Mennyi falat kellene meghagyni az ajtónyílás fölött?
Nem biztos hogy érdemes görcsölni emiatt, ha nem sikerül büntetlenül beilleszteni a kiváltót, akkor még mindig meg lehet tenni azt, hogy lebontani a plafonig, majd a kiváltó beépítése után újra felfalazni.
Milyen vastag a fal?
A hozzászólás:
caterina3 Creative Commons License 2006-12-06 18:14:46 11

Kedves Ordii!

 

Persze, tudom, hogy kosszal jár, de tapasztalatom szerint mégsem mindegy, ki csinálja. A férjem vakolatot is bontott már le, és vakolt is föl úgy, hogy alig kellett bútort mozgatni, takargatni stb., mert folyamatosan fel is szedte koszt, nem tapicskált benne, nem hordta végig a lakáson, ha lement a vakolóanyag a fólián túlra, azonnal feltörölte, stb. Ugyanez egy iparossal elképzelhetetlen. A parkettát is nagyon féltem. Volt már olyan, hogy az iparos gondosan kikerülte a neki leteregetett széles fóliacsíkot, és mellette ment a malteros cipőjében... :-((

 

Köszönöm, hogy óva intesz, igazad lehet, hogy nem veszélytelen, bár szerintem ha sikerülne tisztázni a tuti technológiát, nem valószínű, hogy a férjem ne tudná jól megcsinálni. Gépei is vannak, és sok mindenben jártas, hála Istennek ügyes ezermester.

 

Viszont az biztos, hogy tudni kéne a "tutit", mielőtt nekifog. :-))

 

Üdv:
Caterina

Előzmény:
ordii Creative Commons License 2006-12-06 18:00:41 6

Ezt kosz és por nélkül nem fogod megúszni semmiképp.Ahol bontasz az iszonyú porral jár. Mindenképp gondolkodj kipakoláson.Amúgy inkább bízd szakemberre mert ha egyszer megindul az a fal..................

Szakemberrel rakasd be az áthidalót a többit meg elvégzi a férjed.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!