Kedves Ordii!
Persze, tudom, hogy kosszal jár, de tapasztalatom szerint mégsem mindegy, ki csinálja. A férjem vakolatot is bontott már le, és vakolt is föl úgy, hogy alig kellett bútort mozgatni, takargatni stb., mert folyamatosan fel is szedte koszt, nem tapicskált benne, nem hordta végig a lakáson, ha lement a vakolóanyag a fólián túlra, azonnal feltörölte, stb. Ugyanez egy iparossal elképzelhetetlen. A parkettát is nagyon féltem. Volt már olyan, hogy az iparos gondosan kikerülte a neki leteregetett széles fóliacsíkot, és mellette ment a malteros cipőjében... :-((
Köszönöm, hogy óva intesz, igazad lehet, hogy nem veszélytelen, bár szerintem ha sikerülne tisztázni a tuti technológiát, nem valószínű, hogy a férjem ne tudná jól megcsinálni. Gépei is vannak, és sok mindenben jártas, hála Istennek ügyes ezermester.
Viszont az biztos, hogy tudni kéne a "tutit", mielőtt nekifog. :-))
Üdv: Caterina |