|
|
|
|
 |
caterina3
2006-12-06 18:21:57
|
12
|
Kedves Péter!
Milyen vastag falnál jártál el így? Azért kérdem, mert nálunk ez a válaszfal kb. 8-9 cm vastag. Akkor, ha jól értem, gyakorlatilag két oldalról a teljes vastagságot átfogta a két L idom? Magasságban eltoltad őket egymáshoz képest egy kicsit, hogy elférjenek, vagy hogy oldottad meg?
Üdv:
Caterina |
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2006-12-06 18:13:04
|
9
|
| Udv Caterina!
Igen jol ertetted. De a profilt mind a ket oldalrol tettem. Tisztelettel Peter. |
|
Előzmény:
 |
caterina3
2006-12-06 18:06:54
|
7
|
Kedves Péter!
Nagyon szépen köszi a segítséget!
Fent vagtam egy nutot a tarto L profilnak, ami 50x50x5-os meretu volt.
Úgy érted, hogy vízszintesen bevágod flexszel 5 centi mélyen a téglát ott, ahol meg szeretnéd már tartani a falat, és oda beilleszted az L idom egyik felét, a másikat pedig a fölfelé menő falra rögzíted? És ilyet csak egyik oldalról tettél, ugye?
Nagyon köszi a segítséget, üdv: Caterina
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|