Keresés

Részletes keresés

caterina3 Creative Commons License 2006-12-06 18:21:57 12

Kedves Péter!

 

Milyen vastag falnál jártál el így? Azért kérdem, mert nálunk ez a válaszfal kb. 8-9 cm vastag. Akkor, ha jól értem, gyakorlatilag két oldalról a teljes vastagságot átfogta a két L idom? Magasságban eltoltad őket egymáshoz képest egy kicsit, hogy elférjenek, vagy hogy oldottad meg?

 

Üdv:

Caterina

A hozzászólás:
peterch Creative Commons License 2006-12-06 18:13:04 9
Udv Caterina! Igen jol ertetted. De a profilt mind a ket oldalrol tettem. Tisztelettel Peter.
Előzmény:
caterina3 Creative Commons License 2006-12-06 18:06:54 7

Kedves Péter!

 

Nagyon szépen köszi a segítséget!

 

Fent vagtam egy nutot a tarto L profilnak, ami 50x50x5-os meretu volt.

 

Úgy érted, hogy vízszintesen bevágod flexszel 5 centi mélyen a téglát ott, ahol meg szeretnéd már tartani a falat, és oda beilleszted az L idom egyik felét, a másikat pedig a fölfelé menő falra rögzíted? És ilyet csak egyik oldalról tettél, ugye?

 

Nagyon köszi a  segítséget, üdv:
Caterina

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!