|
|
|
|
 |
glad
2006-12-06 01:46:10
|
436
|
Most már akkor tudjuk, hogy a Nikon meg ide osztogatott ingyen! :)
A canon bezzeg fótóriportereket szórta meg! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Kúper
2006-12-06 01:39:02
|
435
|
A "Minden profi kanyont használ vazze" fanboyoknak egy kis csemege :))
Ezek a képek a Fiat Punto EURO NCAP töréstesztjéről vannak (Fifth Gear tegnapi részéből kepcsöröltem őket), a felső képen 2 nagysebességű kamera látható, az alsón pedig egy törés utánni állapotokat megörökítő jómunkásember:

 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|