Sokáig nekem is szivességből PayPal-oztak. (köszönet érte!)
Mióta regisztráltam és van dombornyomott kártyám, gyakran vásárolok eBayről.
És nem elöször ajánlom fel azoknak a segítségem, akik megírják hogy valamilyen okból nem tudnak eBay/paypalozni és van konkrét eBay linkjük..
belefér... egyetlen feltételem van, hogy Bp-n házhoz kell jönni. (ez lehet a munkahelyem is)
nem postázgatok, nem utazgatok, stb.
Nem én vagyok az egyetlen aki ezt megteszi.
Ismerek olyat aki másodszor rendel 20-as tételt sátorból.
***
Nem tudtam, hogy Te ilyen szolgáltatást is végzel.
Mármint konkrétan rárepülsz egy ebay linkre.
Régebben Képkovács is vállalta és van egy hivatalos cég is, aki x%+ÁFA értékben USA lokációval is vállal leütést.
Bizniszeld le. Nem kell megsértődni.
Nem akartam tönkre tenni az üzleted.
Sem a leendő vevőét. |