Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-12-05 15:36:15 171

Szép darab!

 

Leütöm neked és majd "tisztes" haszonnal átadom.

Előzmény:
vulpes Creative Commons License 2006-12-05 15:15:14 169
Ezesetben én például megpróbálnám leütni ezt, de mivel se PayPal-em nincs, sem külföldre nem tudok utalni (fene egye azt a nyomorult bankomat), ezért esélytelen, hacsak valaki itt meg nem könyörül rajtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!