Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-12-05 14:49:46 167

Én még egyszer sem láttam boltban M42 makró objektívet.

pedig vettem volna... van néhány jelöltem.

 

Talán hetente érdemes felhívni a boltokat.

Előzmény:
vulpes Creative Commons License 2006-12-05 08:59:46 160
Meg tudná valaki mondani, hogy ha egy jó M42-es makróobjektívet szeretnék, akkor hol, melyik üzletekben érdemes keresgélnem? Nem a fővárosban lakom, így sajnos nem tudok rendszeresen üzletekben kutakodni, egy egynapos túra keretein belül szeretném körbejárni a kiszemelt helyeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!