Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2006-12-03 19:17:17 154
Keress meg magánban, publikus a címem!
Én használom a bronz és az alu változatot is. Az alu nem irreálisan drága és nem rosszabb a másiknál. Nekem is voltak fenntartásaim, de szinte semmi kopás nincs rajtuk és tartanak rendesen.
De természetesen a másikat is beszerzem, ha az szimpatikus.
Előzmény:
-Dorothea- Creative Commons License 2006-12-03 19:06:31 153

Sziasztok!

 

Érdekelne, hogy  M42-es átalakítót Canon 20D-hez, menyiért lehet jó minőségűt találni és hol? Mindenképpen rozsdamentes kellene és nem alumínium, amit ráadásul mindenhol irreál összegért kínálnak. Van pár frankó fix obim, még az ősidőkből, kár lenne értük:)

Köszi előre is a segítséget!

Üdv, Dóri

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!