Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
eszubaby Creative Commons License 2006-12-02 19:07:59 46
                       Szia!Én 5 évvel ezelött vettem a legómat kb:16000Ft-ért.Ugyhogy mindenképp nézd át jól a leguánt ha meg akarod venni!!!!!!!!!!!Ha beteg ugyis látod rajta!A lényeg hogy mozgékony legyen,ne legyen letörve a farka STB.....Üdv
Előzmény:
Arpuska Creative Commons License 2006-11-30 01:27:13 45

Sziaszto!

A minap a Rebe állatkerskedésben a Kőbányai úton látam egy Zöld leguánt 16000 ft.-ért. Egy ismerősöm azt mondta, hogy ez az ár túl olcsó biztos, hogy beteg az állat meg akarnak szabadúlni tőle. Szerintetek is túl olcsó? ez igaz, tényleg van ilyen?

Köszi a segítséget

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!