Keresés

Részletes keresés

glad Creative Commons License 2006-12-05 01:42:54 433
Mit csináljak ha egy árban voltak? vettem az újabbat!  :)
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2006-12-02 14:47:56 432

...és hagytad magad megetetni egy szoftverfrissített 20D-vel  ;)

 

Előzmény:
glad Creative Commons License 2006-12-02 00:47:05 430

Na hát!

Milyen remek topik! :)

 

Írok is ide:

 

-Utálom a Nikont, mert a bajonet zárja ellentétes azzal amit a metrikus rendszerben megszoktam.

-Utálom a Nikont, mert hülye a tipus számozása.

-Utálom a Nikont, mert mert hátrább van az ABC ben mint a Canon.

-Utálom a Nikont, mert van rajta objektív sapka.

-Utálom a Nikont, mert mert nincs rajta objektív sapka. 

 

Na, jól megmondtam! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!