Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zsolie Creative Commons License 2006-12-02 14:06:50 46

szia!

Én már egy éve nyúzom az 530-asomat, akkor nagyon penge voltam a funkcióiban. Most már csak van. Tehát ha az eredeti sebességgel másolod át a Dvd-t, akkor gyorsan írja, ha változtatsz a sebességen, akkor real time-ban rögzíti. Én ezt a gondot úgy oldottam meg, hogy mindent Sp-ben rögzítek, és így nincs meglepetés, ha Dvd-re akarok írni :)

Előzmény:
gyben Creative Commons License 2006-02-22 21:23:03 42

szevasztok 530-asok!

 

kérdésem, hogy hdd-ről szerkesztés után míly' gyorsan lehet dvd-re másolni?

(a "jajvécénél" lényegesen lassúl az átmásolás, ha szerkesztve van a hdd-n lévő anyag.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!