|
|
|
|
 |
madgie
2006-12-02 14:47:56
|
432
|
...és hagytad magad megetetni egy szoftverfrissített 20D-vel ;)
|
|
 |
G_ArchAngel
2006-12-02 12:02:28
|
431
|
| "EOS 5D-met fullframe-es (L-objektívek miatt) EF-bajonettes Nikon dslr-re cserélném, mert jó a fogása - minden megoldás érdekel(ne, ha lenne...)" :DDDDD |
|
A hozzászólás:
 |
glad
2006-12-02 00:47:05
|
430
|
Na hát!
Milyen remek topik! :)
Írok is ide:
-Utálom a Nikont, mert a bajonet zárja ellentétes azzal amit a metrikus rendszerben megszoktam.
-Utálom a Nikont, mert hülye a tipus számozása.
-Utálom a Nikont, mert mert hátrább van az ABC ben mint a Canon.
-Utálom a Nikont, mert van rajta objektív sapka.
-Utálom a Nikont, mert mert nincs rajta objektív sapka.
Na, jól megmondtam! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|