Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2006-12-02 14:47:56 432

...és hagytad magad megetetni egy szoftverfrissített 20D-vel  ;)

 

G_ArchAngel Creative Commons License 2006-12-02 12:02:28 431
"EOS 5D-met fullframe-es (L-objektívek miatt) EF-bajonettes Nikon dslr-re cserélném, mert jó a fogása - minden megoldás érdekel(ne, ha lenne...)" :DDDDD
A hozzászólás:
glad Creative Commons License 2006-12-02 00:47:05 430

Na hát!

Milyen remek topik! :)

 

Írok is ide:

 

-Utálom a Nikont, mert a bajonet zárja ellentétes azzal amit a metrikus rendszerben megszoktam.

-Utálom a Nikont, mert hülye a tipus számozása.

-Utálom a Nikont, mert mert hátrább van az ABC ben mint a Canon.

-Utálom a Nikont, mert van rajta objektív sapka.

-Utálom a Nikont, mert mert nincs rajta objektív sapka. 

 

Na, jól megmondtam! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!