|
|
|
|
 |
300eoss
2006-12-25 11:32:04
|
2597
|
Bocsi a késő válaszért, de gondolom legördült hamar a topik mire megnéztem, és csak most, véletlenül láttam meg. Nem is baj hogy csak később válaszolok, mert frissebb infókat mondhatok :-) Jelenleg semmi baja a váznak, elmúlt fotózásaimnál semmi backfókusz nem volt. Amúgy az a tesztábra arra jó, hogy az ember idegesítse magát. Elő kellett hivatni múltkor egy képet, (ISO 1000 f2.8 1/250 200mm, téma kb. 10 méterre) 13x18ban az levegőben lévő hölgy éles, és a szemembe néz :-) További kellemes karácsonyt! |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2006-12-01 08:42:31
|
2595
|
| Na, mi lett a tegnapi tali eredménye? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|