Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2006-12-25 11:32:04 2597
Bocsi a késő válaszért, de gondolom legördült hamar a topik mire megnéztem, és csak most, véletlenül láttam meg. Nem is baj hogy csak később válaszolok, mert frissebb infókat mondhatok :-)
Jelenleg semmi baja a váznak, elmúlt fotózásaimnál semmi backfókusz nem volt. Amúgy az a tesztábra arra jó, hogy az ember idegesítse magát. Elő kellett hivatni múltkor egy képet, (ISO 1000 f2.8 1/250 200mm, téma kb. 10 méterre) 13x18ban az levegőben lévő hölgy éles, és a szemembe néz :-)
További kellemes karácsonyt!
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2006-12-01 08:42:31 2595
Na, mi lett a tegnapi tali eredménye?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!