Keresés

Részletes keresés

blueboy29 Creative Commons License 2007-11-09 19:23:18 24

hello tudom hogy meg van oldva a kérdésed  de azért azt leirnám hogy a (temp) könyvtárból szinte bármi kimásolható 1 adott mappába, kivéve persze vannak olyan estetek mint pl a youtube ahol ez sem segit. a temp könyvtár az egy ideiglenes mappa ahol a géped tárolja a honlapok adatait. explorer estetében eszközök -internetbeállitások-böngészési előzményeknél a beállitások- fájlok megtekintése. és onnan kell kimásolni, persze célszerü kimásolni azonnal mihest megnézted a video fájlt az adott oldalon mert akkor nem kell keresgélni a temp-ben, szal a lényeg végig kell nézni amit kimásolnál, de legalábbis mint általában a honlapokon a video player ek nél van 1 csik ami a letöltést mutatja ha az végig megy akkor már oké, innestől nem kell feltétlenül végig nézni, mert már lent van az adott fájl.

 

üdv

szemközti sáv Creative Commons License 2006-12-04 22:59:31 13
Tényleg nem tudja senki, hogy hogyan lehetséges multimedia service protokolról ( mms://... ) video filet letölteni? Lelopni, ha úgy jobban tetszik... Sürgös lenne a válasz, mert a héten leveszik a múltheti forduló videoit... Légyszi légyszi, aki tudja segítsen! Nagyon szépen köszi elöre is !!! sáv
A hozzászólás:
szemközti sáv Creative Commons License 2006-11-30 15:26:46 12

 

 Senki nem tudja erre a választ... ? :-(((

 

 

 

 

Előzmény:
szemközti sáv Creative Commons License 2006-11-29 10:57:03 11

 

Sziasztok!

 

 Bocsi, hogy ideírok, de a topik címek alapján nem találtam erre alkalmasabb helyet....

 

Az az egyszerű kérdésem lenne, hogy hogyan lehet video filet (*.wmv) letölteni egy honlapról, ha esetleg magára a letöltésre mutató link nincs megadva? Hozzáteszem, nem fizetős, vagy illegális anyagról van szó, egy francia tévé az M6 "KiMitTud?" szerű műsorából szeretnék letölteni egy számot... A "voil video"-ra kattintva --némi orange reklám után-- gond nélkül meg lehet nézni az explorer ablakjában, illetve a file címét a MediaPlayer OpenURLjébe írva szintén gond nélkül megnézhető. (viszont a reklám video, illetve az azt követő műsorszám két külön file lehet... már csak a méretükből is ez következik, de egymás után indulnak el és letölteni sem egyszerre, sem külön külön nem tudom)

 

 Én viszont magát a filet is szeretném letölteni, mert fel akarom rakni a mobilomra....

 

Tehát aza kérdésem lenne, hogy hogyan tölthető le a számítógépre egy ilyen file? Gondolom, valamilyen spéci progi kell hozzá, ami nekem biztos hogy nincs (nem vagyok valami nagy letöltögetős típus)

 

Köszi a válaszokat előre is!

 

sáv

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!