Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2006-11-29 22:48:10 2594
Akkor maradjunk a holnap 14-ben, igyekszünk a teszttel, legfeljebb megbeszélünk élőben egy másik találkozót is. Ez már egy mini találkozó lesz, aki ráér jöjjön :-)
Én közben vadul tesztelek...
A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2006-11-29 22:34:54 2593
Na ez az. mindennap 4-ig dolgozom, most hétvégén pedig nem leszek itthon. Más lehetőség nem nagyon marad, mint napközben ellógni egy kicsit.
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2006-11-29 22:19:44 2592
Találkozhatunk máskor is, amikor nem dolgozol, csak hamar sötétedik. Máskor is ráérek/érünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!