|
|
|
|
 |
300eoss
2006-11-29 22:48:10
|
2594
|
Akkor maradjunk a holnap 14-ben, igyekszünk a teszttel, legfeljebb megbeszélünk élőben egy másik találkozót is. Ez már egy mini találkozó lesz, aki ráér jöjjön :-) Én közben vadul tesztelek... |
|
A hozzászólás:
 |
vlevi
2006-11-29 22:34:54
|
2593
|
| Na ez az. mindennap 4-ig dolgozom, most hétvégén pedig nem leszek itthon. Más lehetőség nem nagyon marad, mint napközben ellógni egy kicsit. |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2006-11-29 22:19:44
|
2592
|
| Találkozhatunk máskor is, amikor nem dolgozol, csak hamar sötétedik. Máskor is ráérek/érünk. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|