|
|
|
|
 |
vlevi
2006-11-29 22:34:54
|
2593
|
| Na ez az. mindennap 4-ig dolgozom, most hétvégén pedig nem leszek itthon. Más lehetőség nem nagyon marad, mint napközben ellógni egy kicsit. |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2006-11-29 22:19:44
|
2592
|
| Találkozhatunk máskor is, amikor nem dolgozol, csak hamar sötétedik. Máskor is ráérek/érünk. |
|
Előzmény:
 |
vlevi
2006-11-29 22:18:23
|
2591
|
Jó lesz. egy rövid időre el tudok kéredzkedni a melóhelyről. Ha valami közbejönne, a vlevi kokac freemail.hu címen és a 20/382-6688 számon vagyok elérhető.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|