Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2006-11-29 22:11:37 2590
Bujtosi liget? Ahol a jáccótér. Akkor tudunk jáccani is, múltkor is jót csúszkáltunk a kötélpályán.
A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2006-11-29 22:07:09 2589
Hol találkozzunk?
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2006-11-29 21:30:09 2588
Akár holnap is összefuthatunk, pl. 14 órakor valahol. Azért jó ez az idő, mert mégegy srác is tud jönni, aki hoz egy 50 /1.8at, én viszek 50 1.4et, meg ami a táskában épp lesz. Amúgy megtaláltam ezt az ábrát, épp azzal ügyködöm..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!