|
|
|
|
 |
300eoss
2006-11-29 22:11:37
|
2590
|
| Bujtosi liget? Ahol a jáccótér. Akkor tudunk jáccani is, múltkor is jót csúszkáltunk a kötélpályán. |
|
A hozzászólás:
 |
vlevi
2006-11-29 22:07:09
|
2589
|
Hol találkozzunk?
|
|
Előzmény:
 |
300eoss
2006-11-29 21:30:09
|
2588
|
| Akár holnap is összefuthatunk, pl. 14 órakor valahol. Azért jó ez az idő, mert mégegy srác is tud jönni, aki hoz egy 50 /1.8at, én viszek 50 1.4et, meg ami a táskában épp lesz. Amúgy megtaláltam ezt az ábrát, épp azzal ügyködöm.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|