|
|
|
|
 |
vlevi
2006-11-29 22:07:09
|
2589
|
Hol találkozzunk?
|
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2006-11-29 21:30:09
|
2588
|
| Akár holnap is összefuthatunk, pl. 14 órakor valahol. Azért jó ez az idő, mert mégegy srác is tud jönni, aki hoz egy 50 /1.8at, én viszek 50 1.4et, meg ami a táskában épp lesz. Amúgy megtaláltam ezt az ábrát, épp azzal ügyködöm.. |
|
Előzmény:
 |
vlevi
2006-11-29 21:13:51
|
2586
|
Bassza a csőrömet ez a fókuszálás dolog. A kitobi (18-55) teljesen jól fókuszál. Az 50/1.8-as szánalmasan frontfókuszos. A Sigma 28-135 kicsit bizonytalan, de nagyjából jó, 70 és 135 mm-en is. Van egy ritkán használt Sigma 70-300 is, az is jó. Ezek szerint az 50/1.8-as a nemjó. Úgy tűnik, mégsem a váz. Mikor tudnánk összefutni és hol egy gyors teszthez?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|