Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2006-11-29 21:30:09 2588
Akár holnap is összefuthatunk, pl. 14 órakor valahol. Azért jó ez az idő, mert mégegy srác is tud jönni, aki hoz egy 50 /1.8at, én viszek 50 1.4et, meg ami a táskában épp lesz. Amúgy megtaláltam ezt az ábrát, épp azzal ügyködöm..
A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2006-11-29 21:13:51 2586
Bassza a csőrömet ez a fókuszálás dolog. A kitobi (18-55) teljesen jól fókuszál. Az 50/1.8-as szánalmasan frontfókuszos. A Sigma 28-135 kicsit bizonytalan, de nagyjából jó, 70 és 135 mm-en is. Van egy ritkán használt Sigma 70-300 is, az is jó. Ezek szerint az 50/1.8-as a nemjó.
Úgy tűnik, mégsem a váz.
Mikor tudnánk összefutni és hol egy gyors teszthez?
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2006-11-29 19:59:16 2585
Ezt az ábrát nem ismertem, de jó! Ha tudnád én hogy teszteltem.. Sztem 50/1.8-at add el, és vegyél 50/1.4-et. A többi obid ha jó (nem rossz), akkor nyilván ezzel van a gond. De adhatok másik obit a tesztedhez. Nekem volt 50/1.8 is, asszem 10D-n használtam, azzal jó volt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!