Keresés

Részletes keresés

Dulifuli Creative Commons License 2006-12-01 12:06:09 98
Lehetséges, hogy lenne rá kereslet, de arra nincs garancia, hogy csak ebből meg tudnál élni. Szerintem meg lehet próbálni, persze, nem túl nagy befektetéssel, egy kicsit hirdetni, és majd meglátod, hogy jönnek a cicák, vagy nem jönnek. Szerencsére nem kell állandóan ott lenni a macskák mellett, úgyis elég sokat alszanak. Így akár mást is lehet mellette dolgozni. Legalábbis szerintem.
Mi annak idején, amikor panziót kerestünk, elég nehezen találtunk megfelelőt. Nincs túl sok (ebből a topicból is látszik, esetleg olvasgass bele egy kicsit), és persze az sem mindegy, hogy hol van. A 8 km nem olyan nagy távolság, úgyis főleg annak kell a panzió, aki hosszabb időre utazik el, és vélhetően nem a szomszédba.
A hozzászólás:
HA-SLN Creative Commons License 2006-11-29 20:37:08 96

Sziasztok!

 

Mivel munkanélküli vagyok, ma azon gondolkodtam, hogy mit is kezdhetnék magammal.

Mivel menyasszonyom és én is imádjuk a a cicákat, és Bp-től délre 8 km re lakunk vidéken... Van kert épület (amit bérbe akrunk adni kis sikerrel)...

 

Az jutott ezsembe, hogy egy kiváló 5 csillagos csak cicapanziót tudnánk belőle csinálni.

 

De félek nem lenne elég nagy a kereslet. Bár kifutóval rendelkező panziót még nem találtam a neten...

 

Most szerintetek lehet értelme ennek az ötletnek?

 

Mondjuk én kitaláltam néhány extra szolgáltatást amivel lehetne csábítani cicákat/cicagazdikat, de sajna ezek egyszerű dolgok, és können átvennék a konkurensek.

 

Van még szükség ilyen létesítményekre szerintetek?

 

Laci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!