|
|
|
|
 |
vlevi
2006-11-29 17:01:54
|
2581
|
Mármint úgy értettem, az átlagos 4.5-nél nagyobb fényerejű, természetesen tökéletes az 1.4 Gondolom nem 300D-re volt firmware frissítésed, mert arra az 1.1.1 volt mindíg is mint gyári. Próbáltam én is cserélgetni a wasiat, undutchablest, gyárit, de semmi eredmény.
|
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2006-11-29 16:30:30
|
2579
|
| Nagyobb fényerejű? Ha 1.4 elég, segíthetek. Nekem megoldódott a backfókusz, miután végre feltettem a fél éve megjelent firmware frissítést... |
|
Előzmény:
 |
vlevi
2006-11-29 16:24:07
|
2578
|
Fókuszproblémák ellenőrzéséhez keresek egy obit kölcsön, egy-két kattintás erejéig. Kíváncsi vagyok, hogy a Canon EOS300D váz, vagy az 50/1.8-as obim frontfókuszos-e. A többi obim nagyobb fényerejű, azokon nem látom egyértelműen, de az 50-essel a tesztábra köszönő viszonyban sincs a fókuszálással. Szóval, ha valakinek van a megyében egy nagyobb fényerejű Canon obija, amivel készíthetnék pár képet tesztábráról, nagyon megköszönném.
vlevi kokac freemail pont hu
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|