Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2006-11-29 16:38:27 2580
Ja, már olvastam valahol 300D és 50/1.8 páros fókuszproblémájáról.
300eoss Creative Commons License 2006-11-29 16:30:30 2579
Nagyobb fényerejű? Ha 1.4 elég, segíthetek. Nekem megoldódott a backfókusz, miután végre feltettem a fél éve megjelent firmware frissítést...
A hozzászólás:
vlevi Creative Commons License 2006-11-29 16:24:07 2578
Fókuszproblémák ellenőrzéséhez keresek egy obit kölcsön, egy-két kattintás erejéig. Kíváncsi vagyok, hogy a Canon EOS300D váz, vagy az 50/1.8-as obim frontfókuszos-e. A többi obim nagyobb fényerejű, azokon nem látom egyértelműen, de az 50-essel a tesztábra köszönő viszonyban sincs a fókuszálással.
Szóval, ha valakinek van a megyében egy nagyobb fényerejű Canon obija, amivel készíthetnék pár képet tesztábráról, nagyon megköszönném.

vlevi kokac freemail pont hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!