Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
BBéci Creative Commons License 2006-11-26 12:29:30 131
 Az a baj, hogy nem a DO-s obi a fő téma, mert duplájába kerül, mint a topic címében szereplő másik kettő.
Előzmény:
Szatelit Creative Commons License 2006-11-25 21:03:21 130

Hali!
Igéretemnek megfelelően itt van néhány felvétel a 70-300 DO-val.

Minden kép egyenesen a CF kártyáról van, tehát semmilyen modosításon nem ment át. Teljes méret! Ha letöltitek és megnézitek pl. a EOS Viewer Utility-vel, láthatjátok a beállításokat.

Ez talán a legtöbbet mondó:

http://www.szatelitmagazin.hu/dorka_flash.JPG

A készülék saját vakujával, nyitott rekesszel (5.0), 1/60-al készült.

Ezek egy kéményről, különböző gyujtótávolsággal:

http://www.szatelitmagazin.hu/kemeny1.JPG

http://www.szatelitmagazin.hu/kemeny2.JPG

http://www.szatelitmagazin.hu/kemeny3.JPG

Egy tábláról:

http://www.szatelitmagazin.hu/tabla1.JPG

http://www.szatelitmagazin.hu/tabla2.JPG

http://www.szatelitmagazin.hu/tabla3.JPG

Ez meg egy a lányomról ismét:

http://www.szatelitmagazin.hu/dorka.JPG

Ezzel talán cáfolandó, hogy a 8-as rekesszel nagy lenne a mélységélesség.

 

A félreértések elkerülése végett, ezekkel a képekkel nem akarok bizonyítani semmit, csak segiteni a válsztásban, és, hogy kb. mire képes az optika.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!