Hali! Igéretemnek megfelelően itt van néhány felvétel a 70-300 DO-val.
Minden kép egyenesen a CF kártyáról van, tehát semmilyen modosításon nem ment át. Teljes méret! Ha letöltitek és megnézitek pl. a EOS Viewer Utility-vel, láthatjátok a beállításokat.
Ez talán a legtöbbet mondó:
http://www.szatelitmagazin.hu/dorka_flash.JPG
A készülék saját vakujával, nyitott rekesszel (5.0), 1/60-al készült.
Ezek egy kéményről, különböző gyujtótávolsággal:
http://www.szatelitmagazin.hu/kemeny1.JPG
http://www.szatelitmagazin.hu/kemeny2.JPG
http://www.szatelitmagazin.hu/kemeny3.JPG
Egy tábláról:
http://www.szatelitmagazin.hu/tabla1.JPG
http://www.szatelitmagazin.hu/tabla2.JPG
http://www.szatelitmagazin.hu/tabla3.JPG
Ez meg egy a lányomról ismét:
http://www.szatelitmagazin.hu/dorka.JPG
Ezzel talán cáfolandó, hogy a 8-as rekesszel nagy lenne a mélységélesség.
A félreértések elkerülése végett, ezekkel a képekkel nem akarok bizonyítani semmit, csak segiteni a válsztásban, és, hogy kb. mire képes az optika. |