|
|
|
|
 |
300eoss
2006-11-24 13:51:03
|
2576
|
| Végülis szerintem mindegy hogy kompakt vagy tükörreflexes, Canon vagy Nikon. Lényeg hogy a használójának megfeleljen, meg persze ha mások számára is készít fotókat, akkor arra a munkára is alkalmas legyen. (Ki mit csinál, esküvő, sport, táj stb.) Amúgy meg tapasztaltam párszor, hogy rossz fényviszonyok mellett messziről kompakttal készült fotón az unoka nagyon jól mutat a nagyinak (igen, az a barna folt Jenőke), akkor én minek csináljak róla fotót egy 1.4-es vagy 2.8-as obival.. |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2006-11-24 13:24:36
|
2575
|
Értem. A Leica M8-as is ilyen méretet választott.
Bennem időről-időre megfordul, hogy váltanék Canon 5D-re, de hát míg eladom az összes cuccot. Meg aztán úgy sem tudnám megvenni ugyanazt a felszerelést Canonban, mert többe kerül.
Inkább kivárom a Nikon FF-t. |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2006-11-24 12:22:19
|
2574
|
| Van full frames gépem, EOS 50 a neve. Digit vázat nem akarok cserélni, az 1.3 crop nem olyan rossz. Most jöttem a laborból, 13x18as képek ISO 1000-nél. Nem rossz :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|