|
|
|
|
 |
toth-abri
2006-11-24 13:24:36
|
2575
|
Értem. A Leica M8-as is ilyen méretet választott.
Bennem időről-időre megfordul, hogy váltanék Canon 5D-re, de hát míg eladom az összes cuccot. Meg aztán úgy sem tudnám megvenni ugyanazt a felszerelést Canonban, mert többe kerül.
Inkább kivárom a Nikon FF-t. |
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2006-11-24 12:22:19
|
2574
|
| Van full frames gépem, EOS 50 a neve. Digit vázat nem akarok cserélni, az 1.3 crop nem olyan rossz. Most jöttem a laborból, 13x18as képek ISO 1000-nél. Nem rossz :) |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2006-11-24 10:40:09
|
2573
|
Szóval képzed magad. Jó neked. :-)
Full-frames gépet nem akarsz venni?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|