Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2006-11-24 13:24:36 2575

Értem. A Leica M8-as is ilyen méretet választott.

 

Bennem időről-időre megfordul, hogy váltanék Canon 5D-re, de hát míg eladom az összes cuccot. Meg aztán úgy sem tudnám megvenni ugyanazt a felszerelést Canonban, mert többe kerül.

 

Inkább kivárom a Nikon FF-t.

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2006-11-24 12:22:19 2574
Van full frames gépem, EOS 50 a neve. Digit vázat nem akarok cserélni, az 1.3 crop nem olyan rossz. Most jöttem a laborból, 13x18as képek ISO 1000-nél. Nem rossz :)
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2006-11-24 10:40:09 2573

Szóval képzed magad. Jó neked. :-)

 

Full-frames gépet nem akarsz venni?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!