Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2006-11-24 12:22:19 2574
Van full frames gépem, EOS 50 a neve. Digit vázat nem akarok cserélni, az 1.3 crop nem olyan rossz. Most jöttem a laborból, 13x18as képek ISO 1000-nél. Nem rossz :)
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2006-11-24 10:40:09 2573

Szóval képzed magad. Jó neked. :-)

 

Full-frames gépet nem akarsz venni?

 

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2006-11-24 10:19:10 2572
Kb. ugyanazt, mint az elmúlt években. Néhány havonta elegem lesz a fotós társadalomból (magamat is beleértve!!), de azt átvészelem pár nap alatt. Azon kívül próbálom a hullámzó teljesítményemet simábbra csiszolni, sokat olvasok, tanulok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!