|
|
|
|
 |
300eoss
2006-11-24 12:22:19
|
2574
|
| Van full frames gépem, EOS 50 a neve. Digit vázat nem akarok cserélni, az 1.3 crop nem olyan rossz. Most jöttem a laborból, 13x18as képek ISO 1000-nél. Nem rossz :) |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2006-11-24 10:40:09
|
2573
|
Szóval képzed magad. Jó neked. :-)
Full-frames gépet nem akarsz venni?
|
|
Előzmény:
 |
300eoss
2006-11-24 10:19:10
|
2572
|
| Kb. ugyanazt, mint az elmúlt években. Néhány havonta elegem lesz a fotós társadalomból (magamat is beleértve!!), de azt átvészelem pár nap alatt. Azon kívül próbálom a hullámzó teljesítményemet simábbra csiszolni, sokat olvasok, tanulok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|