Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2006-11-24 10:40:09 2573

Szóval képzed magad. Jó neked. :-)

 

Full-frames gépet nem akarsz venni?

 

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2006-11-24 10:19:10 2572
Kb. ugyanazt, mint az elmúlt években. Néhány havonta elegem lesz a fotós társadalomból (magamat is beleértve!!), de azt átvészelem pár nap alatt. Azon kívül próbálom a hullámzó teljesítményemet simábbra csiszolni, sokat olvasok, tanulok.
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2006-11-24 10:13:36 2571

Mit csinálsz mostanában egyébként?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!