|
|
|
|
 |
toth-abri
2006-11-24 10:40:09
|
2573
|
Szóval képzed magad. Jó neked. :-)
Full-frames gépet nem akarsz venni?
|
|
A hozzászólás:
 |
300eoss
2006-11-24 10:19:10
|
2572
|
| Kb. ugyanazt, mint az elmúlt években. Néhány havonta elegem lesz a fotós társadalomból (magamat is beleértve!!), de azt átvészelem pár nap alatt. Azon kívül próbálom a hullámzó teljesítményemet simábbra csiszolni, sokat olvasok, tanulok. |
|
Előzmény:
 |
toth-abri
2006-11-24 10:13:36
|
2571
|
Mit csinálsz mostanában egyébként? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|