|
|
|
|
 |
300eoss
2006-11-24 10:19:10
|
2572
|
| Kb. ugyanazt, mint az elmúlt években. Néhány havonta elegem lesz a fotós társadalomból (magamat is beleértve!!), de azt átvészelem pár nap alatt. Azon kívül próbálom a hullámzó teljesítményemet simábbra csiszolni, sokat olvasok, tanulok. |
|
A hozzászólás:
 |
toth-abri
2006-11-24 10:13:36
|
2571
|
Mit csinálsz mostanában egyébként? |
|
Előzmény:
 |
300eoss
2006-11-24 10:02:01
|
2570
|
| Egyszer megmutattam egy lovasnak, amint a lovával akadályt ugrik, ő a képeken csak annyit nézett mindig, hogy a ló "lógatja" a lábát, nem húzza fel rendesen stb.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|