Keresés

Részletes keresés

300eoss Creative Commons License 2006-11-24 10:19:10 2572
Kb. ugyanazt, mint az elmúlt években. Néhány havonta elegem lesz a fotós társadalomból (magamat is beleértve!!), de azt átvészelem pár nap alatt. Azon kívül próbálom a hullámzó teljesítményemet simábbra csiszolni, sokat olvasok, tanulok.
A hozzászólás:
toth-abri Creative Commons License 2006-11-24 10:13:36 2571

Mit csinálsz mostanában egyébként?

Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2006-11-24 10:02:01 2570
Egyszer megmutattam egy lovasnak, amint a lovával akadályt ugrik, ő a képeken csak annyit nézett mindig, hogy a ló "lógatja" a lábát, nem húzza fel rendesen stb..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!