Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2006-11-23 18:46:10 2083
Szia!Skype-on elmondom:DDDD
A hozzászólás:
mr.debutante Creative Commons License 2006-11-23 18:34:54 2082
nos,ha már nem ajánlottad fel hogy Karesz eljön vele,akkor kénytelen leszek álruhában,mint Mátyás király elmenni érte...Mennyi arany tallérba kerül ez nekem?
Előzmény:
Katus870512 Creative Commons License 2006-11-23 15:21:05 2081
Jóreggelt!:))))Úgy értettem,hogy Kata van e!!!Tee.:DDDHa nem jöttök látogatóként sem akkor,hogy fogod átvenni a filmeket?:)Pedig már megvannak:P

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!