|
|
|
|
 |
mr.debutante
2006-11-23 18:34:54
|
2082
|
| nos,ha már nem ajánlottad fel hogy Karesz eljön vele,akkor kénytelen leszek álruhában,mint Mátyás király elmenni érte...Mennyi arany tallérba kerül ez nekem? |
|
A hozzászólás:
 |
Katus870512
2006-11-23 15:21:05
|
2081
|
| Jóreggelt!:))))Úgy értettem,hogy Kata van e!!!Tee.:DDDHa nem jöttök látogatóként sem akkor,hogy fogod átvenni a filmeket?:)Pedig már megvannak:P |
|
Előzmény:
 |
mr.debutante
2006-11-23 14:12:20
|
2080
|
| A kata mióta Mr??????????????????????????Jó reggelt!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))))))))))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|