Keresés

Részletes keresés

mr.debutante Creative Commons License 2006-11-23 18:34:54 2082
nos,ha már nem ajánlottad fel hogy Karesz eljön vele,akkor kénytelen leszek álruhában,mint Mátyás király elmenni érte...Mennyi arany tallérba kerül ez nekem?
A hozzászólás:
Katus870512 Creative Commons License 2006-11-23 15:21:05 2081
Jóreggelt!:))))Úgy értettem,hogy Kata van e!!!Tee.:DDDHa nem jöttök látogatóként sem akkor,hogy fogod átvenni a filmeket?:)Pedig már megvannak:P
Előzmény:
mr.debutante Creative Commons License 2006-11-23 14:12:20 2080
A kata mióta Mr??????????????????????????Jó reggelt!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)))))))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!