Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-11-23 12:11:59 139
Egyetértek.
Digin a kitobi jobb. És nagyobb a látószöge is.

Filmes géppel nagyon kedveltem a flektogont....
Előzmény:
klep Creative Commons License 2006-11-23 12:08:12 138

A Flektogont én egy Eos 350D-n használtam, legalább egy hétig, aztán igyekeztem szabadulni tőle. Vicc és túlzás nélkül mondom, hogy minősége a 18-55-ös kitobi körül van! Múlt héten alkalmam volt kipróbálni egy másik 20 2,8-ast is, ami talán 5,6-os, 8-as blende környékén már-már jobbnak tűnt, mint a kitobi.

Én a helyedben messziről elkerülném ezt az obt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!