Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2006-11-23 12:02:15 137
Általában nem szeretik, mondván "nem teljesít jól". Én árához képest jó alternetívának tartom, a jóval drágább hasonló paraméterű gyári AF-es objektívek mellett.

De ezt a véleményem nem a házilagos, ilyen-olyan un. tesztekre alapozom, hanem a gyakorlati használatára. Autentikus tesztet szívesen olvasnék róla, de eddig nem találtam.
Előzmény:
DuraAce Creative Commons License 2006-11-23 11:46:42 136

 

Mégy egy kérdés: Flektogon 2,8/20 van valakinek tapasztalata digit gépen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!