|
|
|
|
 |
Don Quixote
2007-09-28 20:52:21
|
14
|
| Meglásd, hombre, egyszer egy EB-n vagy VB-n elkapunk és jól elpicsázunk titeket:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr_
2006-11-22 09:34:28
|
13
|
Kisfiam, te csak mellébeszélsz. A franciák legyőzték a brazilokat, míg az olaszok a franciákat, és ezzel világbajnokok lettek. A többi csak duma.
"azt is számold majd meg, h hányszoros világbajnokok a "braziljaim".
Hol van már a tavalyi hó?
Igazad van, Roberto Carlos csakugyan egy senkiházi.
|
|
Előzmény:
 |
The Evil
2006-11-22 00:21:28
|
12
|
ja hát az olaszok lefocizták ám a franciákat. materazzi professzor úrral az élen. azt is számold majd meg, h hányszoros világbajnokok a "braziljaim".
aztán lehet, h igazad van, és nem Toni a senkiházi, hanem Cafú vagy Roberto Carlos... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|