Keresés

Részletes keresés

Professzor úr_ Creative Commons License 2006-11-22 09:34:28 13

Kisfiam, te csak mellébeszélsz. A franciák legyőzték a brazilokat, míg az olaszok a franciákat, és ezzel világbajnokok lettek. A többi csak duma.

 

"azt is számold majd meg, h hányszoros világbajnokok a "braziljaim".

 

Hol van már a tavalyi hó?

 

Igazad van, Roberto Carlos csakugyan egy senkiházi.

A hozzászólás:
The Evil Creative Commons License 2006-11-22 00:21:28 12
ja hát az olaszok lefocizták ám a franciákat. materazzi professzor úrral az élen.
azt is számold majd meg, h hányszoros világbajnokok a "braziljaim".

aztán lehet, h igazad van, és nem Toni a senkiházi, hanem Cafú vagy Roberto Carlos...
Előzmény:
Professzor úr_ Creative Commons License 2006-11-21 10:40:31 7
Ha ő senkiházi, akkor mit mondjunk a braziljaidról, akivel a franciák feltörölték a padlót?

Nem tudod amúgy, ki a világbajnok? Spanyolország vagy Brazília?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!