Keresés

Részletes keresés

mr.debutante Creative Commons License 2006-11-22 20:44:41 2076
Idén már  nem megyünk kiállitásra.
A hozzászólás:
Hedzsnelke Creative Commons License 2006-11-21 18:20:42 2073

Kiállítás? Jössz?

Mi a helyzet a ciccekkel? Jól vannak? Kellően kényezteted őket?

Előzmény:
debutante Creative Commons License 2006-09-02 00:02:20 2058
szia,látom mégis meggondoltad magad:o)))De egy baráti jótanács....nagy botrányok vannak most a  perzsák körül,betegek(az utóbbi néhány hétben már 4ember talált meg akinek elpusztult/beteg a  perzsája örökletes/fertőző bajok miatt,és sajnos több tenyésztőtől is kerülnek ki beteg cicák az utóbbi 1-2évben.sztem csak olyan kandúrhoz vidd aki le van teszteltetve FIP,FIV és FeLvre mert ezek fertőzők.nem éri meg egy alom kedvéért hogy megbetegedjen Cinti....Én is levettem a kandúrom hírdetését,nem jöhet be külsős sajna fedeztetésre mert félek....a gombásodásról nem is beszélve...amit ránézésre még sokszor az állatorvos sem vesz észre...asszem Katus is visszalépett ezek miatt a botrányok miatt ő is fél hogy elkaphat vmit Rocky,inkább nem vállal már fedeztetést.De kérdezd meg hátha...úgyhogy jól válogasd meg hová viszed Cintit....sok sikert!!!ha akarod priviben bővebb infókat is írok..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!