|
|
|
|
 |
Cinnamoroll82
2006-12-23 18:10:37
|
196
|
Már megint jó rég nem jártam erre, vannak képek csak most nem tudom feltenni, de igyekszem. Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!:):):) |
|
A hozzászólás:
 |
titamita
2006-11-21 12:50:11
|
195
|
Ugye-ugye? Az enyemen folyamatosan vannak ilyenek. Mert orokke a szekrenyekbe akar bemaszni meg dorzsoli az allat a butorokhoz.
Van uj keped a cicarol? (kidorzsolt fejjel vagy simaval is erdekel :-))
|
|
Előzmény:
 |
Cinnamoroll82
2006-11-19 11:51:19
|
193
|
| Sziasztok! Rég nem jártam erre, azóta megoldódott a piros folt probléma, vagyis a fűtésszezon kezdetén a radiátor volt a tettes. Most már új lakásban vagyunk, remélem itt nem lesz ilyen gond a kis melegkedvelő macsekommal(És macskautáló elemek sem zavarnak minket, mint pl...lakótárs pasija-mert csak ketten vagyunk a cicussal). :) Üdv minden csupimacsek-gazdinak! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|