|
|
|
|
 |
The Evil
2006-11-22 00:21:28
|
12
|
ja hát az olaszok lefocizták ám a franciákat. materazzi professzor úrral az élen. azt is számold majd meg, h hányszoros világbajnokok a "braziljaim".
aztán lehet, h igazad van, és nem Toni a senkiházi, hanem Cafú vagy Roberto Carlos... |
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr_
2006-11-21 10:40:31
|
7
|
Ha ő senkiházi, akkor mit mondjunk a braziljaidról, akivel a franciák feltörölték a padlót?
Nem tudod amúgy, ki a világbajnok? Spanyolország vagy Brazília?
|
|
Előzmény:
 |
The Evil
2006-11-20 23:59:20
|
3
|
| hát Toni elég nagy senkiházi, ezt a vébén fényesen bizonyította. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|