Keresés

Részletes keresés

The Evil Creative Commons License 2006-11-22 00:21:28 12
ja hát az olaszok lefocizták ám a franciákat. materazzi professzor úrral az élen.
azt is számold majd meg, h hányszoros világbajnokok a "braziljaim".

aztán lehet, h igazad van, és nem Toni a senkiházi, hanem Cafú vagy Roberto Carlos...
A hozzászólás:
Professzor úr_ Creative Commons License 2006-11-21 10:40:31 7
Ha ő senkiházi, akkor mit mondjunk a braziljaidról, akivel a franciák feltörölték a padlót?

Nem tudod amúgy, ki a világbajnok? Spanyolország vagy Brazília?
Előzmény:
The Evil Creative Commons License 2006-11-20 23:59:20 3
hát Toni elég nagy senkiházi, ezt a vébén fényesen bizonyította.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!