Keresés

Részletes keresés

Professzor úr_ Creative Commons License 2006-11-21 10:40:31 7
Ha ő senkiházi, akkor mit mondjunk a braziljaidról, akivel a franciák feltörölték a padlót?

Nem tudod amúgy, ki a világbajnok? Spanyolország vagy Brazília?
Ciani Creative Commons License 2006-11-21 00:42:00 5
A helyzeteit valóban botrányosan rossz százalékban értékesítette. De lényegében rá épült a támadótaktika, ami amúgy egyáltalán nem működött rosszul.
A hozzászólás:
The Evil Creative Commons License 2006-11-20 23:59:20 3
hát Toni elég nagy senkiházi, ezt a vébén fényesen bizonyította.
Előzmény:
Professzor úr_ Creative Commons License 2006-11-20 16:24:52 -
Casillas, Puyol, Marchena, Pernia, Iniesta, Xavi, Fabregas, Villa, Raul- a legjobb játékosok a világon. Hozzájuk képest Buffon, Cannavaro, Nesta, Pirlo, Gattuso, Totti, Toni elbújhat.

Vajon Iniesta vagy Villa kap több egyéni díjat idén?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!