|
|
|
|
 |
Professzor úr_
2006-11-21 10:40:31
|
7
|
Ha ő senkiházi, akkor mit mondjunk a braziljaidról, akivel a franciák feltörölték a padlót?
Nem tudod amúgy, ki a világbajnok? Spanyolország vagy Brazília?
|
|
 |
Ciani
2006-11-21 00:42:00
|
5
|
| A helyzeteit valóban botrányosan rossz százalékban értékesítette. De lényegében rá épült a támadótaktika, ami amúgy egyáltalán nem működött rosszul. |
|
A hozzászólás:
 |
The Evil
2006-11-20 23:59:20
|
3
|
| hát Toni elég nagy senkiházi, ezt a vébén fényesen bizonyította. |
|
Előzmény:
 |
Professzor úr_
2006-11-20 16:24:52
|
-
|
Casillas, Puyol, Marchena, Pernia, Iniesta, Xavi, Fabregas, Villa, Raul- a legjobb játékosok a világon. Hozzájuk képest Buffon, Cannavaro, Nesta, Pirlo, Gattuso, Totti, Toni elbújhat.
Vajon Iniesta vagy Villa kap több egyéni díjat idén? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|