Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2006-11-20 20:47:31 130

Hát amelyiken C.Z.J. betűk vannak azok eléggé jók.

Meglepően jók!!!

Előzmény:
biggabe Creative Commons License 2006-11-20 20:38:27 129
Sziasztok!

Ezeknek az M42-es obiknak hogyan viszonyul a minősége a fix Canon obikhoz? Pl. 50/1.8, 28/2.8, 35/2.0.
Tudom, az ára más kategória, de cserébe van AF, garancia, stb.
Tehát nem az árra, hanem a képminőségre vagyok kíváncsi.

Tudtok esetleg kiemelkedő vételt ajánlani 28, 35, 50, 85, 100, 135mm-re?
Elég sok típus létezik, és olyat szeretnék kipróbálni, aminek van értelme....

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!