|
|
|
|
 |
Dorado
2006-11-21 01:09:32
|
6
|
Ne bántsd Iniestát, ő a legjobb az összes közül. :) |
|
 |
The Evil
2006-11-20 23:59:20
|
3
|
| hát Toni elég nagy senkiházi, ezt a vébén fényesen bizonyította. |
|
 |
Zach
2006-11-20 17:06:58
|
1
|
:))))))))))
A nap vicce, igaz???? |
|
 |
Törölt nick
2006-11-20 16:28:06
|
0
|
| 0 díjat fognak kapni. |
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr_
2006-11-20 16:24:52
|
-
|
Casillas, Puyol, Marchena, Pernia, Iniesta, Xavi, Fabregas, Villa, Raul- a legjobb játékosok a világon. Hozzájuk képest Buffon, Cannavaro, Nesta, Pirlo, Gattuso, Totti, Toni elbújhat.
Vajon Iniesta vagy Villa kap több egyéni díjat idén? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|