Keresés

Részletes keresés

amarok0 Creative Commons License 2006-11-20 14:33:08 860

Nem is hasonlítanak a Fővárosi Állatkertben és egyéb helyeken látott állatokhoz.

 

Állatkert, medvemenhely - rég csatlakoztam azokhoz, akik egyetlen fillérrel sem támogatják a csúcsragadozók, elefántok kiállitási tárgyként való használatát.

A hozzászólás:
Tima2 Creative Commons License 2006-11-20 14:11:20 859
Amelyik meg nincs remek lelki kondícióban,amellé nyilván nem lehet beülni:)
Előzmény:
amarok0 Creative Commons License 2006-11-20 13:58:37 858
Volt szerencsém szeptemberben egy kicsit becsücsülni Horkai Zoltán szelíd farkasfalkájába. Az ő állatai remek lelki kondicióban lévő, foglalkoztatott állatok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!