|
|
|
|
 |
amarok0
2006-11-20 14:33:08
|
860
|
Nem is hasonlítanak a Fővárosi Állatkertben és egyéb helyeken látott állatokhoz.
Állatkert, medvemenhely - rég csatlakoztam azokhoz, akik egyetlen fillérrel sem támogatják a csúcsragadozók, elefántok kiállitási tárgyként való használatát. |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2006-11-20 14:11:20
|
859
|
| Amelyik meg nincs remek lelki kondícióban,amellé nyilván nem lehet beülni:) |
|
Előzmény:
 |
amarok0
2006-11-20 13:58:37
|
858
|
| Volt szerencsém szeptemberben egy kicsit becsücsülni Horkai Zoltán szelíd farkasfalkájába. Az ő állatai remek lelki kondicióban lévő, foglalkoztatott állatok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|