|
|
|
|
 |
amarok0
2006-11-20 12:39:04
|
854
|
Na, Riki végre fogott egy élő egeret!
Csak azt nem értem, hogy a kétlábú világ miért akar minden egyes, a szeme elé kerülő egerentyűt a pusztulásba kergetni...Nagyon helyes kis állatok...:( |
|
A hozzászólás:
 |
Tima2
2006-11-20 10:42:39
|
853
|
Riki tegnap fogott egy egeret. Elpakoltuk a farakást a ház oldalából és kiszaladt alóla egy egér. Elkezdtük kergetni, sajnos Jenny nem vette észre, csak szimatolt bőszen, az egér meg befutott Rikihez. Riki sem vette észre, az egér újra kifutott, majd kergettük jobbra-ballra és ismét Rikinél kötött ki, de ekkor már észrevette, és el is kapta.
Rikiben van némi szadista, állatkínzó hajlam, mert nem ölte meg egyből, próbált vele játszani, mint a macskák szoktak, aztán megunta a játékot, roppantott egyet az egéren és bevonult vele a szobájába. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|