Keresés

Részletes keresés

krisz001 (krisz001) Creative Commons License 2006-11-20 09:33:45 20

Ez természetes!

 

Az Ő esetében az otthoni rendszeren nézett kép erősen túlszaturált. ezért gondoltam, hogy elsősorban a beállításokkal lehet a gond. A netre publikált képeket természetesen érdemes áttenni ezekbe a színterekbe, de a többihez megfelőnek tartom az AdobeRGB-t. Legalábbis nekem ez a célszerű.

 

De azért amit említtél az egy lényeges dolog.

A hozzászólás:
Majdnem Creative Commons License 2006-11-20 08:59:56 17

netre küldve, pl ide, vagy akármelyik csacska fotós oldalra, senki nem fog helyes színeket látni az AdobeRGB képedből, browserrel, csak ha külön készítesz netes verziót untagged, vagy sRGB színtérrel és azt "publikálod"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!