Keresés

Részletes keresés

nord Creative Commons License 2006-11-20 09:06:47 18
Akkor sorry...
A hozzászólás:
krisz001 (krisz001) Creative Commons License 2006-11-20 08:55:07 16

Ez okozhat színtorzulást, de szerintem nem ez okozza.

 

Ui. AdobeRGB esetén inkább fakóbb, sötétebb látványt nyújt, ha nem tudja lekezelni a képnéző. Amennyiben rendben van a színmenedszer, akkor viszont tökéletes a megjelenítés.

 

Én is ezt a színteret használom, viszont nekem ez mindig jól jelenik meg.

A kutya valószínűleg mégis a színkezelésnél lesz elásva.

Előzmény:
nord Creative Commons License 2006-11-19 16:12:17 13
Ez okozza...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!