Keresés

Részletes keresés

Amida Creative Commons License 2006-11-19 17:44:41 93

 

Ja. Régi nóta. hehehehehe... ;)

 

Amida

ps.: most tényleg lenulláztad magad ....

A hozzászólás:
Nemhívő Creative Commons License 2006-11-19 16:29:46 90

 

 Te kezdted, és legfeljebb magadat sajnálhatod.

 

 Egyébként az igazság mindíg fáj, ez is régi nóta.

Előzmény:
Amida Creative Commons License 2006-11-19 13:17:00 89

Nemhívő

 

Nyugi ember, nyugi.

Nincs hozzá kedvem, hogy ebben a stilusban értekezzünk. Sajnálom.

 

szia

Amida

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!