|
|
|
|
 |
krisz001 (krisz001)
2006-11-20 08:55:07
|
16
|
Ez okozhat színtorzulást, de szerintem nem ez okozza.
Ui. AdobeRGB esetén inkább fakóbb, sötétebb látványt nyújt, ha nem tudja lekezelni a képnéző. Amennyiben rendben van a színmenedszer, akkor viszont tökéletes a megjelenítés.
Én is ezt a színteret használom, viszont nekem ez mindig jól jelenik meg.
A kutya valószínűleg mégis a színkezelésnél lesz elásva. |
|
 |
BenczeZ
2006-11-19 16:38:49
|
15
|
Szia!
Ezt részleteznéd egy kicsit? |
|
 |
nord
2006-11-19 16:13:11
|
14
|
Krisz: hiába, kérdezni is tudni kell. :))) |
|
A hozzászólás:
 |
nord
2006-11-19 16:12:17
|
13
|
| Ez okozza... |
|
Előzmény:
 |
BenczeZ
2006-11-19 14:38:05
|
12
|
| Adobe RGB |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|