Keresés

Részletes keresés

titamita Creative Commons License 2006-11-21 12:50:11 195

Ugye-ugye? Az enyemen folyamatosan vannak ilyenek. Mert orokke a szekrenyekbe akar bemaszni meg dorzsoli az allat a butorokhoz.

 

Van uj keped a cicarol? (kidorzsolt fejjel vagy simaval is erdekel :-))

 

 

A hozzászólás:
Cinnamoroll82 Creative Commons License 2006-11-19 11:51:19 193
Sziasztok! Rég nem jártam erre, azóta megoldódott a piros folt probléma, vagyis a fűtésszezon kezdetén a radiátor volt a tettes. Most már új lakásban vagyunk, remélem itt nem lesz ilyen gond a kis melegkedvelő macsekommal(És macskautáló elemek sem zavarnak minket, mint pl...lakótárs pasija-mert csak ketten vagyunk a cicussal). :) Üdv minden csupimacsek-gazdinak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!