Asz'tán miféle hit nélkül nincs a tudományban semmi?? Vallásos hit nélkül ???
Vagy egyéb tahóság nélkül?? Vagyis anélkül, hogy ne hinne benne valaki, nem érdemes kutatni a Nap-felszín kézi simogatását ??
Miért nem kutatják ezek a hülye hitetlen tudósok a biblia, és egyén BAROMSÁGOK kinyilatkoztatásait, amibe egyesek annyira HISZNEK ??
Vagy az a néhány hívő tudós??
Hányan tapasztalták már meg a feltámadást, vagy a nem anyagi túlvilág csodás boldogságát??
Szóval akkor menjen úgy a világ, mint ahogy ez a CÍMERES ÖKÖR Vizi E. Szilvi
hangoztatta az MTV-1 - ben a vallási vezetők társaságában, hogy a hit előbbre való mint a tudomány.
Ilyen nyíltszíni seggnyalást még nem láttam, pedig nem vagyok egy mai gyerek.
A 72 000 ezer éves zöld csuha manapság nem azt jelképezi: " hülye légy" ??
Egyébként a vallások keletkezésének az okait már nagyon sokan kiderítették.
Lerágott csont. |