Keresés

Részletes keresés

jingo Creative Commons License 2006-11-25 00:34:38 598
Szia!

Bocs,hogy csak most válaszolok.Ez a honlapjuk,itt minden rajta van:
www.allati-finomsagok.hu


Érdemes e-mailben vagy telefonon megrendelni a sünikaját,mert kevesen keresik,nincs mindig.Ha pár nappal előbb szólsz,mielőtt mész,a megbeszélt időpontra mindig ott van.Vitakraft gyártmány egyébként.
A hozzászólás:
vargaav Creative Commons License 2006-11-18 11:50:18 597

Szia, Jingo!

 

Meg tudnád mondani a II. kerületben pontosan hol van az a süneledel-bolt? Szegediként kissé nehéz lenne a II. ker összes állatboltját föltérképezni...előre is köszi.

Vanda

Előzmény:
jingo Creative Commons License 2006-11-03 16:54:43 590
Nálunk nem vált be a forgács alomként.Pepe kukoricacsutkaalomra jó minőségű szénát teszünk bőven,abba el is tud vackolódni,ha akar.
A Vitakraft cég gyárt száraz süntápot(müzli),azt tesszük a macskakajára.
A II.kerületben van egy állatbolt,ott szoktuk venni.1000 ft egy elég nagy doboz,és nagyon jó minőségű,bevált.Napi 1 kanálnyi kell a kajához,de nagyon részletes(igaz,német nyelvű)használati utasítás van hozzá.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!