Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2006-11-17 12:43:40 121

Akár ilyennel is lehet kezdeni játszani.

Mindkét végéről használható.

Normálban, már f 4-től élesre végződik a kép. Viszont sajnos nem A/M -es, ragasztani kell, (attól függ milyen átalakítóval használod) de jó a képe, garantáltan.

Előzmény:
DuraAce Creative Commons License 2006-11-17 09:38:15 118

Sziasztok!

 

M42-es véggel van jóminőségű nagylátószög? Olyan ami dslr gépen is szépen rajzol?

Valamint 100mm -es 1:1 leképzésü makró?

 

Bármilyen tapasztalat érdekelne, hogy milyen irányban érdemes elindulni és ha van eladó valakinek az is.

 

Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!